Dziś jest 11.08.2020

STRONA GŁOWNA

Szybka pożyczka

ARTYKUŁY

Warunki ubiegania się
o pożyczkę


Procedura uzyskania szybkiej pożyczki

Promocje "pierwszej darmowej pożyczki"

Odpowiedzialne pożyczanie


Polecamy także ranking pożyczek dla różnych kwot i okresów spłaty zarówno dla chwilówek jak i pożyczek ratalnych.

Zobacz też, gdzie dostępna jest pożyczka w sobotę i niedzielę online, czyli internetowa chwilówka w trakcie weekendu ratalnych.
 

NAJLEPSZE SZYBKIE POŻYCZKI PRZEZ INTERNET
Szybka pożyczka przez internet
Do 500 zł nawet w ciągu 15 minut
pierwsza pożyczka za darmo!

Szybka pożyczka FILARUM - kliknij
 Szybka pożyczka przez internet
Do 1200 zł nawet w ciągu 15 minut
pierwsza pożyczka za darmo!

Szybka pożyczka Vivus.pl - kliknij


Darmowa pierwsza pożyczka - promocje dla nowych klientów

Niektóre firmy oferują nowym klientom (czyli tym, którzy dotychczas nie brali pożyczki w danej firmie) promocyjną pierwszą darmową pożyczkę. Jest to oferta zmierzająca do pozyskania nowych klientów, którzy w przyszłości być może będą zaciągać dalsze pożyczki (tym razem już obciążone prowizją).

Pożyczka za darmo - to brzmi trochę "podejrzanie" i niewiarygodnie, ale o dziwo jest to prawda. W niektórych firmach (znajdziesz je na czele naszego rankingu znajdującego się na stronie głównej naszego serwisu, jak również na specjalnej stronie poświęconej takim promocjom: darmowa pożyczka) stosowana jest promocja "pierwsza pożyczka gratis" oznaczająca, że klient po upływie terminu pożyczki (zwykle maksymalnie jest to 30 dni) zwraca dokładnie tyle pieniędzy ile pożyczył. Jest to więc pożyczka bez żadnego oprocentowania, nieobciążona żadnymi opłatami. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 0%.

Jest to bardzo atrakcyjna oferta - można więc zapytać, dlaczego dana firma decyduje się na pożyczenie pieniędzy bez opłat, skoro w ogóle na takiej pożyczce nie zarabia. Odpowiedź jest prosta - jest to forma promocji danej firmy. Statystycznie rzecz biorąc duża ilość klientów, którzy wzięli pierwszą darmową pożyczkę, po jakimś czasie wróci do tej samej firmy po następną pożyczkę, która będzie już oprocentowana. Pierwsza darmowa pożyczka ma na celu "oswojenie" klienta z daną firmą i przekonanie go, że firma ta oferuje swoje usługi w sposób profesjonalny i szybki.

Dlatego też nie należy obawiać się takich promocji i szukać w nich na siłę "haczyków". Tak naprawdę haczyka w samej pierwszej darmowej pożyczce nie ma. A mimo to jest to oferta korzystna dla firmy pożyczkowej - gdyż pozyskuje ona klientów, którzy potem zadowoleni z jej usług będą być może do niej powracać. Można nawet powiedzieć, że firma oferująca taką promocję buduje swoją wiarygodność, gdyż stosowanie takich zachęt dla nowych klientów oznacza, że firma ma długoterminową strategię i zamierza na dłużej wypracować sobie pozycję na rynku.

 


== (C) 2013-2019 - szybkie pożyczki przez internet - ranking ofert. Zobacz informacje o firmie będącej właścicielem tej strony.
Ta strona może stosować pliki cookies dla celów statystycznych i reklamowych. Korzystanie z tej witryny bez zmiany ustawień przegladarki w zakresie plików cookies oznacza akceptację faktu zapisywania ich w pamięci komputera użytkownika strony.