Dziś jest 11.08.2020

STRONA GŁOWNA

Szybka pożyczka

ARTYKUŁY

Warunki ubiegania się
o pożyczkę


Procedura uzyskania szybkiej pożyczki

Promocje "pierwszej darmowej pożyczki"

Odpowiedzialne pożyczanie


Polecamy także ranking pożyczek dla różnych kwot i okresów spłaty zarówno dla chwilówek jak i pożyczek ratalnych.

Zobacz też, gdzie dostępna jest pożyczka w sobotę i niedzielę online, czyli internetowa chwilówka w trakcie weekendu ratalnych.
 

NAJLEPSZE SZYBKIE POŻYCZKI PRZEZ INTERNET
Szybka pożyczka przez internet
Do 500 zł nawet w ciągu 15 minut
pierwsza pożyczka za darmo!

Szybka pożyczka FILARUM - kliknij
 Szybka pożyczka przez internet
Do 1200 zł nawet w ciągu 15 minut
pierwsza pożyczka za darmo!

Szybka pożyczka Vivus.pl - kliknij


Warunki ubiegania się o szybką pożyczkę przez internet

Każda firma oferująca szybkie pożyczki przez internet stosuje własne indywidualne kryteria, pod kątem których ocenia możliwość udzielenia pożyczki danemu klientowi. Tym niemniej możliwe jest wskazanie pewnych czynników, które są brane pod uwagę przez wszystkie firmy pożyczkowe.

Po pierwsze ważny jest wiek klienta. Oczywiście potencjalny klient musi być pełnoletni - żadna firma nie udzieli pożyczki osobie, która nie ukończyła 18 lat. Tym niemniej, wiele firm określa przedział wieku, w którym powinien mieścić się potencjalny klient - dolna granica najczęściej oscyluje wokół wieku 20-21 lat, a górna to zwykle 65-75 lat. Są jednak pożyczkodawcy, którzy nie określają takiego przedziału i wymagają jedynie osiągnięcia pełnoletniości (zobacz więcej na stronie: pożyczki dla pełnoletniej młodzieży).

Po drugie, zwykle aby ubiegać się o pożyczkę, trzeba być obywatelem Polski i posiadać dowód osobisty i numer PESEL. Te dane są potrzebne do dokładnego zidentyfikowania pożyczkobiorcy, co z kolei jest konieczne w przypadku ewentualnej windykacji należności, jeśli klient nie będzie chciał lub mógł spłacić pożyczki.

Po trzecie, należy posiadać internetowe konto bankowe - czyli konto, którym możesz zarządzać przez internet. Szybkie pożyczki przez internet udzielane są tylko w formie przelewu na rachunek bankowy odbiorcy. Nie jest możliwe otrzymanie gotówki "do ręki" - zresztą byłoby to niewykonalne, skoro pożyczka ma się odbyć całkowicie "on-line", czyli przez internet.

Po czwarte, większość firm weryfikuje potencjalnych klientów w rejestrach dłużników lub w bazie Biura Informacji Kredytowej. Dlatego wiele firm (choć nie wszystkie) formułuje wymóg, aby klient nie posiadał zaległości w spłacie dotychczasowych zobowiązań finansowych.

Po piąte, niektóre firmy wymagają także, aby klient posiadał stałe źródło dochodu lub był użytkownikiem sieci telefonii komórkowej. Nie są to jednak wymogi powszechnie stosowane przez pożyczkodawców.

Każda firma ma jednak swój indywidualny algorytm oceny klientów, dlatego warto zapoznać się z zasadami opisanymi na stronach poszczególnych firm pożyczkowych. W przypadku chęci zaciągnięcia pożyczki można zarejestrować się w wybranych firmach i złożyć wniosek o pożyczkę.

 


== (C) 2013-2019 - szybkie pożyczki przez internet - ranking ofert. Zobacz informacje o firmie będącej właścicielem tej strony.
Ta strona może stosować pliki cookies dla celów statystycznych i reklamowych. Korzystanie z tej witryny bez zmiany ustawień przegladarki w zakresie plików cookies oznacza akceptację faktu zapisywania ich w pamięci komputera użytkownika strony.